Vyzkoušejte náš nový online rezervační systém!

Úvodní strana / Článek

Vyzkoušejte náš nový online rezervační systém!

Vyzkoušejte náš nový online rezervační systém!

Autor: Dáša Palšovičová | Publikováno: 11.05.2017 | Kategorie: Foot spa

Naši milí zákazníci,

neradi voláte, abyste se k nám objednali na pedikúru? Nemůže zrovna telefonovat, ale přesto se chcete objednat? Potřebujete se objednat dnes a chcete vidět naše volné termíny? Vyzkoušejte tedy náš nový online rezervační (objednávkový ) systém.

Využijte náš online rezervační systém a obdržíte slevu 15 % na místě za rezervaci online. Tato sleva je pro všechny Vaše online rezervace , které budou provedeny do 31. 5. 2017.

Postup je jednoduchý. Vyberte si Vaši oblíbenou proceduru z naší nabídky služeb (např. pedikúru Kombi) a klikněte na “Rezervovat”. Takto se dostanete do rezervačního systému , který má jednoduché 4 kroky. Nejprve zvolíte “Kategorii” (Pedikúra), dále “Procedura” (KOMBI) a datum objednávky.  Poté kliknete na pokračovat a zobrazí se Vám všechny volné termíny ve Vámi uvedeném dni. Zvolíte Vaši hodinu a následně doplníte Vaše údaje. Do poznámky můžete například uvést “lakování”, pokud budete po pedikúře chtít nalakovat nehty. Poté zakliknete “dokončit” a Vaše rezervace je uložena. Následné potvrzení a rekapitulace Vaší rezervace Vám přijde do několika minut na Vámi uvedený e-mail. My Vás poté uvítáme u nás v salonu, a po naší proceduře máte slevu 15%.

Těšíme se na Vaše objednávky!

 

Váš tým Footspa 🙂

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov