Špičková péče o chodidla v Havířově

Úvodní strana / O nás

Foot spa Profesionální pedikúra v centru Havířova

Foot Spa je profesionální pedikúra v centru Havířova. Náš pedikérský salón se nachází na ulici Astronautů v přímé blízkosti Nemocnice s poliklinikou Havířov. Je to k nám kousek ze zastávky MHD - Havířov, Město, nemocnice. Přesto, že jsme stále v rušném centru, tak kolem se nachází mnoho parkovacích míst - neplacená parkoviště u KFC, velké parkoviště u městské sporovná haly Slávie, parkovací místa v jednosměrné části ulice Astronautů i placené parkoviště u nemocnice.

Objednat se k nám můžete jak telefonicky na čísle: +420 732 781 174, tak e-mailem: info@footspa.cz, nebo prostřednictvím našeho objednávkového systému přímo na webu. K dispozici jsme Vám v našem salonu od pondělí do pátku.

Při práci používáme přírodní kosmetické výrobky. Používáme klasické i moderní postupy a podrobujeme se pravidelnému vzdělávání a novinkám v oblasti pedikúry, podologie i podiatrie. Každý zákazník má u nás zvláštní péči, každý je pro nás důležitý. U každého klienta nejprve nohy vizuálně zkontrolujeme a zeptáme se na zdravotní anamnézu. Poté klientovi navrhneme proceduru, která by pro něj byla vhodná. Velmi nám záleží na zdraví a spokojenosti našich klientů, a proto při poskytování služeb pečlivě dbáme na hygienické podmínky a ochranu zdraví. Poskytujeme komplexní služby s využitím nejmodernějších metod ověřených v praxi.

Kompletní seznam poskytovaných služeb, včetně ceníku naleznete v jednotlivých sekcích tohoto webu. Jednotlivé produktové balíčky jsou podrobně popsány, nemůže se tedy stát, že byste narazili na nějaké skryté poplatky. Pro naše věrné zákazníky nabízíme program slev.

Naše provozovna

Foot spa Záleží nám na Vašem zdraví

Při suché pedikúře pracujeme s přístrojem Hadewe Veloria 40. Jedná se o nehlučný profesionální přístroj na pedikúru se silným odsáváním. Otáčky mikromotoru jsou až 40.000 ot./min. Firma Hadewe je německý výrobce přístrojů na pedikúru a brusek na manikúru s 50 letou tradicí.

Díky ošetření nohou a nehtů suchou metodou (přístrojem) je zaručena bezbolestnost a nedochází k poranění. Zrohovatělá kůže je odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem - broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. Broušením Vám upravíme délku a tvar nehtů a zjemníme hrubou kůži na ploskách nohou. Případné problémy jako jsou zarůstající nehty, kuří oka, mozoly a otlaky Vám citlivě odstraníme.

Ošetříme a zkrášlíme Vaše nohy v hezkém prostředí při příjemné relaxaci. Přijďte se přesvědčit, spojíte tak příjemné s užitečným.

Těšíme se na Vaši návštěvu, tým Foot Spa!

Naše přístroje