Výlet do světa krásy

Úvodní strana / Článek

Výlet do světa krásy

Výlet do světa krásy

Autor: Dáša Palšovičová | Publikováno: 28.02.2017 | Kategorie: Foot spa

Tak jako v loňském roce, ani letos si nenecháme ujít výlet do světa krásy, pohody a nezapomenutelných zážitků a zkušeností . V pátek 10.3.2017 vyrážíme do Prahy. Letos na jaře se totiž opět koná již 23. mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu – veletrh kosmetiky World of beauty & SPA.

Pro očekávaných dvacet tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky více než 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky, přípravky pro wellness, spa a lázeňskou péči, i výrobky pro finální spotřebitele. Do popředí zájmu se opět dostávají především přírodní produkty. Na veletrhu budou prostřednictvím spolupráce s komerčními sekcemi zahraničních ambasád i zahraničními zastoupeními firem prezentovány na stáncích desítky nových značek z U.S.A., Itálie a další.

Letos se mimo jiné chystáme zejména na atraktivní program, který bude opět připraven pro zájemce o aromaterapii a péči o nohy, ruce a nehty. Těšíme se, že si pro naše zákazníky odvezeme nové vzorky kosmetiky a dozvíme se, co je nového v oblasti pedikúry a péče o nohy a nehty.

Připravte se, že si pro vás opět přivezeme něco báječného. 😉

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov