Nehtové špony

Úvodní strana / Článek

Nehtové špony

Nehtové špony

Autor: Tým Footspa | Publikováno: 15.07.2018 | Kategorie: Foot spa

Vážení zákazníci,

opět jsme si pro Vás připravili něco nového. Jelikož víme, že zarůstající nehty trápí mnoho z nás, rozhodli jsme se rozšířit naše služby o nehtové špony.

Používáme 3TO drátkové špony Combi ped. Těmito šponami se dají ošetřit téměř všechny typy zarůstajících a deformovaných nehtů. Aplikace je rychlá a bezbolestná. Tento způsob terapie zarůstajících nehtů je vhodný i pro diabetiky, těhotné a děti. Principem nehtových špon je dlouhodobé působení jemného tahu na okraj nehtu a tím dochází k jeho postupnému narovnání. Délka terapie je ovlivněna mnoha faktory jako je zdravotní stav, rozsah poškození, stav nehtu a okolní tkáně atp. Neméně důležitá je součinnost klienta. Kontrola a posouvání nehtové špony probíhá obvykle 1x měsíčně a délka terapie bývá 8 až 14 měsíců. Další podmínkou je nosit vhodnou, dobře padnoucí obuv, která nesmí být úzká.

Cílem aplikace nehtových špon je podpora přirozeného růstu nehtu. Účinky jsou rychlé a výsledky dlouhodobé. Špona na nehtu vůbec nepřekáží a můžete provozovat běžné aktivity. Nehtová špona nevadí ani při chůzi či sportu, můžete s nimi i do bazénu nebo sauny, avšak ve vodě byste neměli být déle než 30 minut.

Nehtové špony jsou skvělým řešením pokud Vás trápí zarůstající nehty a Vy se obáváte chirurgického zákroku. Aplikace je rychlá, bezbolestná a snadná, takže neváhejte a volejte na telefonní číslo 732 781 174 anebo si vyberte  termín v našem rezervačním systému na www.footspa.cz/rezervace/

Těšíme se na Vás Tým Foot spa

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov