Provozovna pedikúry Foot spa se stěhuje na novou adresu

Úvodní strana / Článek

Provozovna pedikúry Foot spa se stěhuje na novou adresu

Provozovna pedikúry Foot spa se stěhuje na novou adresu

Autor: Dáša Palšovičová | Publikováno: 24.05.2020 | Kategorie: Foot spa

Vážení klienti,

s radostí vám oznamujeme, že na přelomu měsíce června a července letošního roku budeme pedikúru Foot spa stěhovat do nových prostor. Staronová provozovna pedikúry Foot spa bude od 29.6.2020 nově na adrese Astronautů 1133/1, Havířov – Město. Tedy v bezprostřední blízkosti Nemocnice s poliklinikou Havířov.

Proč?

Důvodů pro stěhování bylo více. Na Hlavní třídě jsme otevřeli 6.2.2017 a bylo nám tam dobře. Ale se zvyšujícím se počtem klientů nám byl zdější prostor poněkud těšnější. Chceme vám zajistit všechny námi nabízené služby ve stejné kvalitě a zároveň budeme moct pracovat obě pedikérky s klientem ve stejném termínu, aniž bychom se vzájemně nějak “rušili”. Chceme všem zajistit pohodlí, větší soukromí a relaxaci.  A dalším z důvodů bylo také zabránit pravidleně se zvyšujícímu nájmu.

Kdy?

Stěhování bude probíhat od 25.6.2020 do 28.6.2020. Proto vás všechny moc prosímě o trpělivost, když nám budete v těchto dnech volat, abyste se objednali. Poslední procedury na Hlavní třídě budou probídat ve čtvrtek 25.6.2020 v dopoledních hodinách. A první termíny na nové adrese Astronautů 1133/1 budou probíhat, pokud stěhování proběhne v pořádku, v pondělí 29.6.2020 v dopoledních hodinách.

Jak se můžu objednat?

Objednat se můžete i nadále na našich webových stránkách přes rezervační systém. Dále nám můžete napsat vzkaz na kontaktním formuláři. Nebo nám můžete napsat email na adresu: info@footspa.cz. A v neposlední řadě můžete stále volat na telefonní čísla:

  • přímo do provozovny +420 732 781 174
  • pedikérka Dáša +420 797 827 189
  • pedikérka Věra +420 739 833 125

A nezapomeňte, že objednávky od pondělí 29.6.2020 jsou již na nové adrese.

Co vás čeká na novém místě?

Prostory pro provoz pedikúry na nové adrese jsou mnohem větší a také jsou lépe řešeny. Dříve to bývala ambulance praktického lékaře, což je pro naši práci v technických požadavcích nejvíce podobné. Nová provozovna bude mít k dispozici 2 místnosti, čekárnu a 2 wc. Jedná se o přízemí a přístup na pedikúru bude již bez jediného schodu. Vstup je samostatný a přímo naproti parkoviště u KFC či městské sportovní haly Slávie. Autobusové zastávky “Havířov, Město,nemocnice”  jsou v dosahu cca 150 metrů. V okolí je i několik parkovišť – několik míst u KFC, velké centrální parkoviště na ulici Dělnické u Slávie, placené parkoviště přímo u nemocnice a také parkovací místa v jednosměrné části ulice Astronautů. Jediné co se prozatím nemění jsme my – pedikérky Dáša a Věra, naše procedury a jejich ceny.

Prozatím pracujeme na” Hlavní” a doháníme všechny koronavirem zrušené procedury. A že jich bylo. 🙁 Snažíme se vyjít všem našim klientům vstříc. A zároveň po práci pro vás budeme makat na nových prostorech. Tak, abyste byli spokojeni a aby se vám u nás líbilo. Doufejme, že vše půjde podle plánu, a od 29.6.2020 se na vás budeme moc těšit u nemocnice na adrese Astrounautů 1133/1.

 

Vaše pedikérky Dáša & Věra

 

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov