Pedikúra jako vhodný vánoční dárek

Úvodní strana / Článek

Pedikúra jako vhodný vánoční dárek

Pedikúra jako vhodný vánoční dárek

Autor: Tým Footspa | Publikováno: 10.11.2017 | Kategorie: Foot spa

Naši milí zákazníci,

vánoční svátky se pomalu blíží a Vy přemýšlíte, čím byste své blízké potěšili? Zkuste je potěšit dárkovou poukázkou na pedikúru či manikúru v salonu Foot spa. Vytvořili  jsme pro Vás originální poukázky. Jejich darováním můžete potěšit třeba Vaši babičku, dědečka nebo oba najednou! Je to vhodný dárek jak pro křehké ženy, tak tvrdé muže 🙂

Zapomeňte na stres v nákupních centrech, na následné vyřizování reklamací či výměnu velikosti, která nesedí. U nás zakoupíte poukázku a proceduru poté na místě vybereme s obdarovaným tak, aby “seděla” přímo pro něj.

Jak si vybrat?

Poukázku si můžete například vybrat přímo na proceduru, kterou si zvolíte. V nabídce našich služeb se můžete inspirovat a zároveň se dozvíte, co daná procedura všechno obsahuje:  http://footspa.cz/nase-služby

 

 

Poukázku si také můžete zvolit bez vybrání konkrétní procedury, a to s viditelně zadanou hodnotou poukázky nebo bez viditelně zadané hodnoty poukázky.

Kam si pro ně přijít?

Přijďte se podívat na náš výběr poukázek, najdete nás v centru Havířova u Kulturního domu Radost. Máte-li nějaký dotaz, neváhejte a volejte v pracovních dnech mezi 9. a 18. hodinou na telefonní číslo: 732 781 174 ,  pište  na e-mail info@footspa.cz nebo využijte k napsání dotazu náš kontaktní formulář.

Obdarujte své nejbližší originálním dárkem od nás.

Těšíme se na Vás, Věrka a Dáša – Tým Foot spa

 

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov