Pedikúra a přijetí krizového opatření

Úvodní strana / Článek

Pedikúra a přijetí krizového opatření

Pedikúra a přijetí krizového opatření

Autor: Dáša Palšovičová | Publikováno: 06.05.2020 | Kategorie: Foot spa

Vážení klienti,

jsme moc rády, že vám můžeme opět od pondělí 11.5.2020 otevřít dveře naší provozovny, abyste si mohli zase dopřát pedikúru. Již nyní se nám denně ozývají klienti a chtějí se objednat na termín a také mají často dotazy, jak bude pedikúra probíhat po přijetí krizového opatření. Proto jsem si v tomto článku připravila stručné shrnutí toho, co Vás čeká před i při příchodu k nám do salonu.

Objednávky

Již nyní se můžete objednat, ale pouze na pedikúru. Vzhledem k tomu, že naším hlavním oborem je právě pedikúra, zaměřily jsme se s kolegyní na zajištění maximálního hygienického a také bezpečnostního hlediska právě u pedikúry. Vše dle krizového opatření, které nám usnesla vláda ČR. Zajistily jsme tak bezpečnou vzdálenost mezi klienty na pedikérských křeslech. Na manikúru se proto do 31.5.2020 prozatím objednat nemůžete. Objednávky na pedikúru prozatím přijímáme telefonicky, elektronicky, sms, či přes aplikaci WhatsApp.

Zde jsou telefonní čísla:

provozovna pedikúry: +420 732 781 174 (zvedá pouze ta pedikérka, která je zrovna v provozovně a pracuje)

pedikérka Dáša: +420 797 827 189

pedikérka Věra: +420 739 833 125

V případě, že Vám telefon nezvedáme, buďte trpěliví. Zrovna zřejmě pracujeme a proto telefonovat nemůžeme. Zavoláme Vám na zmeškaný hovor zpět. Bojíte se, abychom na Vás nezapomněly? Pošlete nám zprávu sms či na aplikaci WhatsApp přímo na konkrétní služební telefon (Dáša nebo Věra) – viz výše. Své osobní služební mobily máme u sebe, zatímco telefon s číslem do provozovny zůstává pouze v provozovně.

Online objednávky na pedikúru i manikúru jsou tedy opět možné až v temínech od 1.7.2020.

Co Vás čeká při příchodu na pedikúru? Jaké jsou požadavky krizového opatření?

– Ošetříme pouze zdravé klienty, bez příznaků respiračních či infekčních onemocnění. V případě, že se necítíte zrovna zdravě, raději si domluvte jiný termín.

– Nechoďte na objednaný termín s velkým předstihem. Musíme dodržovat 2 metrové odstupy a není nyní možné, abyste vyčkávali v čekárně.

– Pokud možno, omezte návštěvu provozovny s lidmi, kteří nejsou objednaní a působili by pouze jako Váš doprovod.

– Mějte zakrytý nos i ústa. Rouškou, šátkem, respirátorem, apod.

– Při vstupu Vám budou dezinfikovány ruce. Použita na to bude plně virucidní dezinfekce.

– Bude Vám změřena teplota bezdotykovým teploměrem.

– Po Vašem odchodu bude prostor dezinfikován. Zejména pomůcky či zařízení, kterých jste se dotýkali, či jakkoli přišly do kontaktu s Vaší pokožkou.

Na základě zvýšených požadavků na hygienu než je obvyklé, budeme potřebovat na práci více času. Proto se budeme snažit dodržet přesné termíny. A mezi klienty bude 15 minut pauza pro dezinfekci. Pokud tedy budete chtít k pedikúře službu navíc (např. lakování, peeling, gellak, zábal, masáž, apod.), nahlaste to ihned při zadávání termínu objednávky. V den objednávky již nebude možné Vám vyjít vstříc, protože po Vás je objednán další klient.

Omlouváme se, že si s Vámi i nadále nebudeme moci podat ruku. Budeme si od sebe udržovat trošku odstup a usmívat se na Vás budeme v roušce a štítu. Ale věřte, že je to vše jen proto, že nám záleží na našem zdraví , zdraví našich blízkých a v neposlední řadě právě na zdraví našich klientů. Snad se tedy brzy ta nemoc umoudří a zmizí požadavky krizového opatření.

Děkujeme za pochopení a moc se na Vás těšíme.

Přejeme všem pevné zdraví.

Dáša & Věra, Vaše pedikérky ze salonu Foot spa

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov