Pedikúra a preventivní opatření spojená s koronavirem

Úvodní strana / Článek

Pedikúra a preventivní opatření spojená s koronavirem

Pedikúra a preventivní opatření spojená s koronavirem

Autor: Dáša Palšovičová | Publikováno: 13.03.2020 | Kategorie: Foot spa

VÁŽENÍ KLIENTI,

v návaznosti na současná preventivní protiepidemická opatření spojená s šířením nového koronaviru 2019-nCoV a výskytem sezónní chřipky jsme v našem salonu Foot spa přijali tato mimořádná opatření:

1. Klienti, kteří vykazují jakékoliv příznaky respiračního onemocnění (kašel, kýchání, teplota, zimnice, apod.) nebudou ošetřeni. Opustí neprodleně prostory provozovny a termín si přeobjednají telefonicky nebo online, jakmile budou zdraví.

2. Klientům, kteří se domnívají, že aktuálně jsou či mohou být nemocní respiračním virovým onemocněním (zejména chřipka) doporučujeme termín odložit na dobu, kdy riziko přenosu na okolí a obsluhující personál pomine.

3. Klientům, kteří se v posledních 14 dnech vrátili z jakékoli cizí země, doporučujeme termín ošetření v našem centrum přesunout na pozdější. Minimálně 14 dní, kdy skončí inkubační doba. Týká se také těch, kteří žijí v domácnosti s někým, kdo se vrátil v posledních 14 dnech z ciziny. Nebo jejich blízké osoby jsou v karanténě, či přišli do styku s lidmi, kterým byla karanténa uložena.

4. Klientovi vstupujícímu do provozovny Foot spa budou dezinfikovány ruce dezinfekcí s virucidním účinkem.

5. Vzhledem k tomu, že nemáme možnost každému našemu klientovi při vstupu do provozovny poskytnout roušku, prosíme, aby si každý klient na svůj objednaný termín sebou přinesl vlastní roušku či šátek, kterým si bude ústa a nos chránit.

6. Po dobu nouzového stavu je provozovna během pracovní doby pravidelně dezinfikována postřikovou dezinfekcí s virucidním účinkem. Dezinfekce bude prováděna zejména na klikách a místech, kterých se klienti během návštěvy provozovny mohou dotýkat.

7. Žádáme klienty, aby na svůj termín objednávky nechodili s větším časovým předstihem, aby nedocházelo ke zvýšeného počtu osob v čekárně.

8. Žádáme klienty, aby omezili návštěvu provozovny s lidmi, kteří nejsou v provozovně objednaní a působí jen jako jejich doprovod.

Platnost mimořádných opatření

Všechna tato opatření budou v platnosti po celou dobu trvání nouzového stavu, který byl vyhlášen vládou ČR pro celou naší republiku.

Omlouváme se, že si s vámi nebudeme podávat ruce, budeme si od sebe udržovat trošku odstup a usmívat se na vás v roušce, ale záleží nám na našem zdraví, zdraví našich blízkých a v neposlední řadě právě na zdraví všech našich klientů.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

Přejeme všem pevné zdraví.

Dáša a Věra, pedikérky v salonu Foot spa

 

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov