Objednejte se online na webu

Úvodní strana / Článek

Objednejte se online na webu

Objednejte se online na webu

Autor: Dáša Palšovičová | Publikováno: 07.01.2019 | Kategorie: Foot spa

Chcete si sami vybrat termín, který by Vám vyhovoval, a nechcete nikam volat? Objednejte se online na našem webu! V rezervačním systému uvidíte sami, jaké máme volné termíny a kdy například pracuje zrovna ta “Vaše” pedikérka.

Jak se objednat..

Postup je jednoduchý. Vyberte si Vaši oblíbenou proceduru z naší nabídky služeb (např. pedikúru Kombi) a klikněte na “Rezervovat”. Takto se dostanete do rezervačního systému , který má jednoduché kroky:

  • Zvolíte si “Kategorii” (Pedikúra),
  • dále “Proceduru” (KOMBI) ,
  • poté si vyberete “Kosmetičku” (Dáša nebo Věrka),
  • a datum objednávky.
  • Poté kliknete na pokračovat a zobrazí se všechny volné termíny ve Vámi uvedeném dni. Zvolíte Vaši hodinu a následně doplníte Vaše údaje. Do poznámky můžete například uvést “lakování”, pokud budete po pedikúře chtít nalakovat nehty (nebo např. zábal, masku, parafín, masáž navíc).
  • Zbývá kliknout na  “dokončit” a Vaše rezervace je uložena. Následné potvrzení a rekapitulace Vaší rezervace Vám přijde do několika minut na Vámi uvedený e-mail.

Zkuste to a objednejte se třeba hned! 🙂

GDPR – ochrana osobních údajů

Vyplněním Vašich údajů nám poskytujete souhlas se zpracováním těchto osobních údajů, a to v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679, a to jen v nevyhnutelném rozsahu pro potřeby objednávky a komunikace s Vámi.

Vaše osobní údaje, které nám uvedete (jméno, příjmení, telefon a e-mail), zpracováváme výhradně za účelem vytvoření, zrušení či změny termínu Vaší objednávky, a také k zajištění Vaší informovanosti o nabídce služeb a věrnostních programů. Tyto údaje nepředáváme žádným dalším osobám a jsou přístupné pouze nám – pedikérce Dáše a Věře. Data jsou zpracovávána a chráněna před zneužitím v souladu s nařízením EP a Rady 2016/679. Jsou evidována elektronicky na mobilních a přenosných zařízeních a jsou chráněna hesly, otisky prstů a antivirovými programy.

Tyto údaje budeme požívat pouze po dobu, po kterou budete naším klientem, a o jejich vymazání můžete požádat e-mailem, telefonicky nebo přímo na provozovně.

Termín není volný?

V případě, že se Vám při vyplňování Vaší online objednávky nezobrazí volný termín v aktuálním dni či dokonce týdnu, neváhejte a zavolejte nám do salonu  (+420 732 781 174) či pošlete Váš dotaz e-mailem (info@footspa.cz) nebo přes kontaktní formulář – a můžeme se domluvit na mimořádném termínu jen pro Vás!

Těšíme se na Vaše objednávky a následnou návštěvu v našem salonu!

Váš tým Foot spa pedikérek – Dáša a Věra 😉

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov