Dostaňte jaro ke své pokožce

Úvodní strana / Článek

Dostaňte jaro ke své pokožce

Dostaňte jaro ke své pokožce

Autor: Tým Footspa | Publikováno: 16.03.2018 | Kategorie: Foot spa

Jaro, vítej!

Blíží se čas, kdy budeme opět měnit svou zimní obuv za tu jarní. Jaro již pomalu přichází. Tímto pomalu začíná období přípravy na to, ukázat své zdravé a krásné nohy letnímu sluníčku a tím i ostatním lidem. Ano, proto je třeba nohy připravit již nyní. Teplé zimní obutí mohlo pokožku či nehty našich nohou nejen ubrat o jejich zdraví, ale naopak ještě mohlo připravit „živnou půdu“ pro mnohé bakterie či plísně. A proto: Nechte jaro působit, nechte své nohy se nadechnout!

Dostaňte jaro k pokožce

Dnes Vám chceme představit řadu našich nových Foot spa pomocníků. Tito pomocníci doplní naši péči o Vaše zdravé a krásné nohy. Rozhodli jsme se pro Vás pořídit jen to nejlepší a nejkvalitnější. Tyto profesionální výrobky jsou vhodné jak pro zdravou pokožku, tak pro speciální použití. Tedy pro sportovce, klienty s potivou pokožku, či s pokožkou náchylnou k nepříjemným mykózám. A co je nejlepší, jedná se o výrobky doporučené pro diabetiky! S těmito pomocníky snáz to jaro přivítáme.

PODOPHARM

Přípravky PODOPHARM jsou speciální profesionální přípravky na nohy, jejichž receptury byly vyvinuty ve spolupráci s farmaceuty, lékaři, podiatry a pedikéry. Všechny tyto přípravky jsou dermatologicky testovány a schváleny pro využití u diabetiků, jejichž pokožka speciální ošetření vyžaduje. Výrobky obsahují unikátní patentované složení a jejich účinky dokládají klinické studie.

Výrobky řady PODOPHARM PODOFLEX určeny obzvláště pro nohy aktivních lidí, sportovců, adolescentů. Účinná prevence proti mykózám (plísním).

Sprej PODOPHARM PODOFLEX je ideální antimykotickou prevencí pro každého, kdo sportuje. Jeho snadná a rychlá aplikace dostane účinné látky do všech zákoutí, kde jsou potřeba. Dalším naším pomocníkem této řady je krém PODOPHARM PODOFLEX, který je určen pro nohy náchylné k pocení. Výborný proti nepříjemnému zápachu. Navíc jeho antimykotická a antibakteriální účinnost byla potvrzena nezávislými laboratorními testy. Obsahuje aktivní ionty stříbra, které působí na buňky bakterie a způsobují její úplnou destrukci. Tento mechanismus je účinný nejen u všech běžných bakterií, ale i u většiny plísní.

Našim klientům, kteří trpí zarůstáním nehtů, ošetříme nehty profesionálním přípravkem PODOPHARM na zarůstající nehty. Tento fluid obsahuje kombinaci tea tree, hřebíčku, levandule a máty peprné, které působí na nehet a pokožku kolem nehtu svými změkčujícími, dezinfekčními a osvěžujícími účinky. Podporuje antimykotickou profylaxi nehtů a zklidňuje podráždění a zánět kůže. Obsahuje také přírodní sójový olej bohatý na lecitin a vitamin E, jež dokonale vyživuje pokožku a podporuje její ochrannou lipidovou bariéru.

demykoMed

Preventivně u nás v salonu Foot spa zatočíme s mykózou také pomocí přípravků značky demykoMed. Sprej značky demykoMed revitalizuje, chladí, osvěžuje a je obzvláště šetrný k pokožce. Účinkuje tak, že zvyšuje vlastní ochranu pokožky a nehtů před mykózami pomocí léčivé látky Clotrimazolu. Je vhodný obzvlášť pro citlivou pokožku. Sprej v kombinaci s použitím krému demykoMed Nagel-und Hautschutzcreme vytváří zaručenou ochranu pokožky a nehtů před nežádoucím útokům bakterií a mykóz. A abychom podpořili zdravý růst, pružnost a odolnost nehtů, použijeme olej demykoMed “Nagelschutzoil” s příjemnou vůní.

Přijďte k nám a seznamte se s našimi profesionálním pomocníky. Vaše Foot spa holky 😉

Archiv všech článků →

Rychlý kontakt:

  • Adresa provozovny:
  • Hlavní třída 169/48
  • 736 01 Havířov